“Gjithë ky çun me Lorin”! Pasi i shanë të dashurën, reagon Vis Bajraktari

Kliko per me shume info

Ata kanë vite që janë bashkë e megjithatë preferojnë që lidhjen ta mbajnë larg syve të publikut. Por kur vjen puna për të mbrojtur njëri-tjetrin, Lori Hoxha dhe Vis Bajraktari janë mjaft protektivë.

Kështu një komentuese i ka shkruar Visit, për t’i shprehur simpatinë që ka ndaj tij dhe mospëlqimin ndaj Lorit.

Kliko per me shume info

“Je gjithë ky çun se di si e ke lidh jetën me Lorin, ajo nuk bën”, i shkruan ajo.
Përgjigjja e Visit ka qenë e menjëhershme duke i thënë:

“Lori është perëndeshë”!

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.