Video/ Ngatërron frenat me gazin, përplas për vdekje këmbësoren 44-vjeçare

Një gabim fatal i një shofereje i kushtoi jetën një këmbësoreje në Reading, Berkshire.

Në videon më poshtë shihet momenti kur një shofere përfundon në trotuar dhe përplas për vdekje këmbësoren, pasi shtypi gazin në vend të frenave.

Kliko per me shume info

Nga kjo ngjarje e rëndë mbeti viktimë 44-vjeçarja Sonata Saulytyte, e cila kishte shkuar në Britani nga Lituani për të vizituar mbesën e saj.

LEXO EDHE:  Histori e mistershme/ Nëna që u telefonua për 13 vite nga e bija e vdekur

Në timonin e makinës Ford Focus ndodhej 68-vjeçarja Pertpall Salla, e cila u dënua me 28 muaj burg.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here