Dafina po bashkëpunon me yllin botëror

Dafina Zeqiri tashmë po synon tregun ndërkombëtar dhe duhet thënë se është në rrugë të mbarë.

Pasi u shfaq në videoklipin e French Montana-s, këngëtarja shqiptare nuk ndalet. Së fundmi ajo po punon me një ndër artistët me famë botërore.

Kliko per me shume info

Ajo po bashkëpunon me vokalistin e grupit ‘Magic’, Nasri.

Ky grup me këngën e tyre ‘Rude’ arritën një sukses të madh. Kjo këngë ka në YouTube mbi 1 miliard klikime. Mirëpo si duket këngëtari i njohur Nasri e pëlqen shumë Dafinën dhe ka thënë fjalët më të mira për të.

LEXO EDHE:  Oriola kapet keq me komentuesin

“Drejt nga Kosova. Dafina Zeqiri krijoi pak kohë për mua gjatë udhëtimit në LA. Në shkruajtëm diçka që duket si klasike. Grua e fuqishme. Këngëtare e shkëlqyer.” , shkruan ai në rrjete sociale.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here