Burri shkon në hotel me pushime, i ndodh e papritura, “ngre në këmbë” zjarrëfikset

Kliko per me shume info

Një mysafir i hotelit u turpërua në Spanjë kur testikujt e tij ngecën në një karrige plastike – dhe duhej të liroheshin nga ekipet e zjarrit.

Incidenti i pafat ka ndodhur kur personi i moshës 60-70 vjeç u ul para se të bënte një dush në dhomën e tij të hotelit në Torrevieja, Alicante, shkruan DailyMail.

Kliko per me shume info

Gjithçka po shkonte sipas planit derisa të përpiqej të ngrihej dhe të zbulonte se testikujt e tij kishin rënë nëpër hapsirat e karriges së palosshme./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.