Durrës, parkon “Benz-in” pranë shinave dhe ulet për kafe, vjen treni dhe ia merr përpara

Kliko per me shume info

Treni ka marrë para një automjet në Durrës.

Ngjarja në fjalë ndodhi paraditen e sotme në Urën e Dajlanit në qytetin bregdetar.

Kliko per me shume info

Mësohet se pronari kishte parkuar mjetin pranë shinave të trenit dhe ishte ulur në një lokal për të konsumuar një kafe, ndërsa nuk e kishte menduar se do të kalonte treni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.