Bayern fiton me rezultat të thellë 6-0 kundër Hamburgut

Kliko per me shume info

Skuadra e Bayern Munich ka fituar ndaj Hamburgut me rezultat të thellë 5-0 në ndeshjen e vlefshme për javën e 26-të të Bundesligas.

Bavarezët kanë treguar edhe njëherë forcën e tyre në kampionatin gjerman, duke e dominuar me lojë dhe rezultat Hamburgun.

Kliko per me shume info

Golat në këtë fitore për Bayernin u shënuan nga Franck Ribery (6′, 81′), Robert Lewandowski (12′, 19′, 90′) dhe Arjen Robben (55′)

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.