Albërie Hadërgjonaj provokuese, poston foton me të brendshme në krevat

Albërie Hadërgjonaj është një nga këngëtaret më të pëlqyera të publikut.

Prej vitesh në skenë, Albëria njihet për format e saj mjaft seksi, e cila krahas moshës u bën konkurencë vajzave të reja.

Kliko per me shume info

Ndërsa në foton e publikuar së fundmi Albëria është shfaqur mjaft e nxehtë dhe provokuese. Ajo shihet mbi shtrat ndërsa ka veshur një këmishë të kuqe.

LEXO EDHE:  Këngëtarja shqiptare përlot me dedikimin për nënën e ndjerë: “Më mungon çdo sekondë”

Me këtë foto këngëtarja ka lënë pa frymë ndjekësit.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here