Albërie Hadërgjonaj i vjedhin Instagramin, tregon foton e montuar

Kliko per me shume info

Albërie Hadërgjonaj i befasoi të gjithë teksa postoi një foto të nxehtë nga shtrati. E veshur me të brendshme të kuqe dhe me një pozicion shumë seksi fotoja e Albëries bëri xhiron e mediave duke ngjallur shumë komente.

Gjyshja seksi u kritikua nga fansat duke e konsideruar si një postim tejet të ekzagjeruar. Menjëherë pas këtyre komenteve për çudinë e të gjithëve këngëtarja bëri veprimin që nuk pritej.

Kliko per me shume info

Albëria e fshiu foton nga “Instastory” dhe më vonë e ripublikoi me një koment ku tregonte edhe arsyen se përse e kishte fshirë.

“Fotoja është montazh. Ma vodhën paswordin në Insta dhe kanë manipuluar. Ju lutem portaleve mos publikoni lajme të tilla”, shkruan Albëria sipër fotos ku shfaqet e veshur me të kuqe dhe në një pozicion mjaft intim.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.