Aksident në Tiranë, përplasen dy makina, ka të plagosur

Një aksident ka ndodhur sot në mbrëmje në Shkozë, në periferi të Tiranës.

Burime bëjnë me dije se dy automjete janë përplasur me njëra tjetrën në afërsi të banesave sociale.

Kliko per me shume info

Nga përplasja ka të plagosur por ende nuk dihet gjendja e tyre. Në vendin e ngjarjes ka mbërritur policia dhe një ambulancë.

Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të aksidentit.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.