Aksident në autostradën Tiranë-Durrës, makina humbet kontrollin dhe përmbyset

Një aksident rrugor është regjistruar paraditen e sotme në autostradën Durrës-Tiranë, në Maminas, ku një makinë është batuar.

Mjeti me targa AA 689 SI ka humbur kontrollin dhe si pasojë është batuar në njërin krah duke u përplasur me murin metalik mbrojtës të autostradës.

Kliko per me shume info

Nga informacionet paraprake, “DurrësLajm” mëson se drejtuesi ka pësuar plagë të lehta, ndërsa janë shkaktuar dëme materiale.

LEXO EDHE:  Deklarata e ministrit grek: Jemi në luftë me Shqipërinë!

Forcat e policisë kanë mbërritur në vendngjarje për të zbardhur rrethanat e aksidentit.

Shkak paraprak dyshohet të ketë qenë shpejtësia e lartë me të cilën udhëtonte drejtuesi i makinës.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here