Shkatërroi zyrat e Bashkisë në Pogradec, arrestohet autori

Kliko per me shume info

Policia ka arrestuar autorin e dëmtimit të zyrave dhe ambienteve të brendshme të bashkisë në datë 26 janar.

Ai është E.S. 15 vjeç, banues në Pogradec, me precedent penal, pasi ka qenë i dënuar më parë për vjedhje.

Kliko per me shume info

15 vjeçari natën e 26 janarit u fut në ambientet e bashkisë duke dëmtuar disa dyer, por sipas policisë, rezulton se nuk është vjedhur gjë.

Materialet për veprime të mëtejshme i kaluan Prokurorisë të Rrethit Gjyqësor Pogradec.

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.