Zjarrvënie e qëllimshme, digjet zyra e drejtorit të ALUIZNI-t në Fushë Krujë

Kliko per me shume info

Mbrëmjen e së shtunës është djegur zyra e drejtorit të ALUIZNI-t në zonën e Fushë Krujës.

Sipas ABC Neës se zjarrëvënia dyshohet të ketë qenë e qëllimshme.

Kliko per me shume info

Forcat e policisë dhe zjarrfikëset kanë mbërritur në vendngjarje dhe po punojnë për zbardhjen e ngjarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.