Zhvishet Rita Ora, “çmenden” fansat

Kliko per me shume info

Këngëtarja shqiptare me famë botërore Rita Ora ka tronditur Instagramin me fotot e publikuara së fundmi, ku shfaqet me rroba banjo ndërsa format trupore janë perfekte.

E veshur vetëm me një palë bikini të kuqe këngëtarja shqiptare është kujdesur të tregojë më së miri trupin joshës.

Kliko per me shume info

Rita po ashtu së fundmi regjistroi projektin me Liam Pyane specifikisht për “Fifty Shades Freed”, serinë e filmave romancë, që e pa të kurorëzuar dashurinë e Christian Grey dhe Anastasia Steele.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.