Zgjimi magjik i Marinës dhe Getoarit

Kliko per me shume info

Një nga çiftet më të dashuruara që para pak kohësh e kurorëzun lidhjen edhe në martesë janë Getorai dhe Marina. Ata janë çifti më “in” i momentit.

Marina dhe Geti shpesh herë udhëtojnë edhe jashtë Shqiprisë për tu relaksuar nga angazhimet e tyre.

Kliko per me shume info

Së fundi vëndi që ata kanë zgjedhur është St. Moritz, një nga vendet më të kushtueshëm.

Këtë gjë e lajmëroi Marina në Instasoryn e saj, ku posoi një një pamje që të ngroh zemrën. ”Mirmëngjes zemër” ka shkruaj ajo në postimin e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.