Zbulohet personi që qendron pas faqes “Vipat e Bllokut”, ja kush ishte personazhi

Kliko per me shume info

“Vipat e Bllokut” ishte faqja e parë në Instagram e cila trazoi qetësinë e shumë personazheve të njohur. Operacionet e tyre plastike u zbuluan vazhdimisht, duke i nxjerr edhe bllof në disa raste.

Prej 4 vitesh të gjithë kanë qenë kuriozë të zbulonin identitetin e personit që fshihej pas kësaj faqejë, ndërsa ai ka vendosur të shfaqet vetë.

Kliko per me shume info

Në emisionin “Një kat më lartë”, Stiljano është prezantuar si personi që fshihet pas faqesh. Ai tha se arsyeja pse kjo faqe u krijua, ishte pikërisht për të treguar te publiku fytrën e vërtetë të vipave, dhe sidomos atyre që gënjenin për operacionet e kryera.

Faqja është mbyllur disa herë, dhe Stiljano është shprehur se ishte pikërish këngëtarja Elvana Gjata personi që e mbylli faqen.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.