Zbulohet çfarë kishte brenda valixhes që alarmoi Tiranën

Alarmi për bombë pranë bashkisë së Tiranës ka marrë fund para pak minutash pasi Policia ka hapur valixhen e dyshimtë jeshile që ishte vendosur mbi një kontenier mebturinash.

U konstatua se brenda valixhes kishte pasur vetëm rroba të vjetra!

Kliko per me shume info

Policia ka nisur hetimin për personin që e ka lënë valixhen aty dhe krijoi kaosin.

LEXO EDHE:  Tani që u rikthye s’ka ndërmend të ndalet, ja ç’do bëjë sonte Tahiri pas deklaratës së bujshme

Qarkullimi në zonë ka rifilluar.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here