Zbardhet axhenda e javës së 20-të, kryendeshja luhet të hënën

Kliko per me shume info

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar axhendën për javën e 20-të të Superiores.

Kjo javë është vendosur të luhet në dy ditë, pikërisht të dielën dhe të hënën. Katër sfida do të zhvillohen në datë 18 shkurt (e dielë), ndërsa kryendeshja Partizani – Kukësi do të luhet një ditë më pas në orën 17:00, në stadiumin “Selman Stërmasi” në kryeqytet. Ja axhenda e javës së 20-të:

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.