Zbardhen pamjet, ja momenti i sekuestrimit të heroinës së fshehur në kamion

Kliko per me shume info

Policia kufitare sqaroi se heroina e kapur në Durrës u zbulua pas informacioneve paraprake që kishin siguruar agjentët.

Në kamion janë gjetur 11 kilogramë e 395 gramë heroinë, bëjnë të ditur burimet e policisë.
Drejtuesi i kamionit ishte 63 vjeçari Bujar Shazivari nga Durrësi.

Kliko per me shume info

Sipas informacionit të policisë droga ishte e fshehur në një vend të fshehtë, pas krevatit të shoferit. Nga pamjet që ka shpërndarë policia, duket qeni antidrogë që nuhat kamionin.
Herina ishte paketuar në 10 pako të mëdha dhe një pako më të vogël. Destinacioni i kamionit të ngarkuar me qese plastmasi ishte për në Firence.

Kapja e 11.3 kg heroine ne portin e Durresit

Posted by LajmiFundit.al on Sonntag, 11. Februar 2018

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.