Zaimina Vasjari bëhet mami për herë të parë, publikon foton e ëmbël

Kliko per me shume info

Me anë të një postimi emocionues ajo ka lajmëruar se vajza e saj Khloe ka ardhur në jetë.

Epo tashmë këngëtarja simpatike, Zaimina Vajsari, është bërë nënë për herë të parë.

Kliko per me shume info

Madje gjatë ditës së sotme ajo ka ndarë edhe një foto të vogëlushes ku i ka mbuluar fytyrën me një emoi.

Vogëlushja duket mjaft e qetë dhe e relaksuar në krevatin e saj.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.