Xhensila Myrtezaj shtatzënë në muajin e katër?

Kliko per me shume info

Ata janë një nga çiftet më simpatik e më të përfolur në shoëbizin shqiptar.

Shpesh herë i kanë pyetur se kur do të bëhen prindër.Dhe mesa duket Xhensila duket të jetë shtatzënë, kjo eshtë parë në foto e publikuara nga pjesa e eventit ”Andrra Couture”.

Kliko per me shume info

Burimet për Panoramën kanë konfirmuar se Xhensila është në muajin e katër të shtatzanisë.

Gjithësesi ajo duket sërisht në formë edhe pse është në pritje të një fëmije

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.