Xhensila e Besi, pushime “të nxehta” jashtë Shqipërisë

Kliko per me shume info

Para disa ditësh iu aludua në mediua për një shtatzani të mundshme të këngëtares Xhensila Myrtezaj po që lajmet u hodhën poshtë nga këngëtarja dhe të afërm të saj se nuk ishte e vërtetë.

Së fundmi së bashku me aktorin e humorit Bes Kallaku Xhensila kanë zgjedhur një destinacion mjaft luksoz për të udhëtuar në San Torini.

Kliko per me shume info

Është vetë këngëtarja Myrtezaj që ka bërë të ditur përmes një postimi në llogarinë e saj “Instagram”.

Kënga e fundit që ka lansuar është “Çelsi i zemrës”, këngë që i është dedikuar të dashurit të të zemrës, Bes Kallaku.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.