Ilir Vrenozi: Grida më zhgënjve, edhe zjarrin i vije…dhe atij mos…!

Qytetari korçar Ilir Vrenozi, i njohur per reagimet e tij ne rrjetet sociale ka komentuar publikimin e videos ku deputeti i Partisë Demokratike Ervin Salianji shkëmbente mesazhe banale me kontekst erotik me shetasen G.D.

Edhe pse nuk ka ende një konfirmim, të gjithë pretendojnë se shtetasja GD, është deputetja demokrate Grida Duma.

Kliko per me shume info

Teksa publikon një foto nme Grida Dumën në Facebook Vrenozi i zhgënjyer i kërkon asaj të reagojë.

LEXO EDHE:  Pas Moisiut, Bamir Topi i bashkohet Veliajt

Postimi i plotë:

ME ZHGENJEVE !

Me thuaj Grida te verteta jane keto qe po degjoj !
Po zjarrin i vije pjeshkes dhe atij mos ja jepje , te dija femer me klas …. me Zhgenjeve 🤢🤢

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here