Vjehrra i futej në krevat çdo natë, nusja nga Elbasani i kërkon të divorcohet

Kliko per me shume info

Ndoshta e keni dëgjuar vetëm nëpër filma, por ja që një histori e çuditshme ka ndodhur mes një çifti nga Elbasani, dhe nënës së djalit.

Një çift i sapomartuar është përballur me një situatë aspak të këndshme.

Kliko per me shume info

Sipas gazetares së “Aldo Morning Shoë” vajza e sapo martuar ka kërkuar divorcin nga bashkëshorti pasi vjehrra vinte çdo natë dhe flinte në krevat me djalin.

“Djalin nuk e bezdiste aspak ky fakt dhe ka zgjedhur të divorcohet nga gruaja”, tha gazetarja.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.