Brenda vilës së bandës që ekzekutoi Devi Kasmin, detaji që zbulon pasionin e vrasësit

Banesa e grupit të strukturuar kriminal që organizoi vrasjen e Devi Kasmit, e pozicionuar në periferi të Tiranës vëzhgohej nga të gjitha anët me kamera sigurie.

Gjithashtu, gjatë vëzhgimit të ambienteve rreth shtëpisë është zbuluar pasioni i të dyshuarit për vrasjen e Devi Kasmit për basketbollin.

Kliko per me shume info

Ngjitur me banesën ndodhet një fushë basketbolli që lë të kuptohet që ky lloj sporti ka qenë i preferuari i vrasësit dhe anëtarëve të tjerë të bandës.

LEXO EDHE:  Tahiri habit gazetarët: S'ka bir k*ve të më ndalojë!

Grupi kriminal u godit gjatë ditës së djeshme, ku mes të arrestuarve është edhe një shtetas grek.

Të arrestuarit dyshohen për vrasjen e Devi Kasmit mbrëmjen e të hënës në rrugën “Kongresi i Manastirit” në Tiranë./LAJMIFUNDIT.AL/

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here