Veprimi i çuditshëm i gruas në Durrës, policia zbulon të vërtetën

Kliko per me shume info

Në rrjetet sociale u shpërnda një video e një të moshuare nga Durrësi që zbret nga ballkoni i banesës së saj nga një pallat, me pretendimin se ajo ishte dhunuar nga i biri.

Policia reagon për ngjarjen, duke theksuar se gruaja jeton me të birin në të njëjtën banesë dhe se djali i saj në momentin e ngjarjes kishte dalë nga shtëpia duke mbyllur derën me çelës.

Kliko per me shume info

“Uniformat blu kanë shoqëruar të dy personat e lartpërmendur dhe nuk është konstatuar që e ëma të jetë dhunuar nga i biri. E ëma vuante nga skleroza”, sqaron policia.

“Drejtoria Vendore e Policisë Durrës falënderon çdo shtetas për sensibilizimin  e paraqitur në raste të tilla duke ju garantuar se uniformat blu nisur nga rastet konkrete do zbatojnë procedurat ligjore”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.