Velina e Ermalit shfaqet provokuese në palestër

Kejvina Kthella është kthyer në një nga vajzat më të komentuara që pas daljes për herë të parë me fustanin e kuq në “Xing me Ermalin”, ku çmendi publikun, mediat e rrjetet sociale që nuk pushuan së foluri për të.

Shesh ajo poston fotoprovokuese në rrjetet e saj sociale. Së fundimi biondja simpatike ka postuar foto nga një metodë stërvitjeje.

LEXO EDHE:  Iu publikua fotoja ku Fero i fuste duart, kush është "babushi" që mbush me tufa parash Baby G?
Kliko per me shume info

Edhe pse në stërvitje velina e Ermalit ngelet joshëse dhe mjaft tërheqëse.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here