Valbona Selimllari merr dhuratë për Shën Valentin, zbulon kush ia dërgoi

Kliko per me shume info

E njohur për bukurinë dhe ëmbëlsinë që përcjell në ekran, Valbona Selimllari ka zbuluar se dje ka marrë një dhuratë, por jo nga bashkëshorti i saj po nga vajza e saj.

”Gëzuar Shën Valentinin mamit tim të dashur!”, ka shkruar një prej fëmijëve të Selimllarit, duke e befasuar atë.

Kliko per me shume info

Ne prisnim një surprizë nga partneri, të cilin ende nuk e dimë se kush është, por kjo është dhurata më unike dhe më e veçantë që ka marrë Valbona.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.