Valbona Mema ndryshim drastik në lidhje me Artjola Toska!

Kliko per me shume info

Në një intervistë të rrallë, në televizionin “In”, këngëtarja Valbona Mema ka shpërthyer në një sfidë ndaj koleges së saj Artiola Toska.

Sipas saj, kolegia është duke e luftuar dhe e ka ndërhyrë aty ku nuk duron dot më, tek fëmijet e saj!

Kliko per me shume info

Së fundmi Valbona ka qenë e ftuar në një event në kryeqytet dhe është intervistuar nga gazetari i emisionit “Një kafe me Labin” në lidhje me deklaratën që bëri dhe raportin që ka me Artjola Toskën.

Pyetja e gazetarit: “Doja të pyesja për një lajm që ka qarkulluar shumë nëpër media, në lidhje me një deklaratën tënde kundër Artjola Toskës, pse u bë një deklaratë e tillë dhe a ke marrë ndonjë përgjigje?” Jo ajo nuk ka qenë thjesht një deklaratë, çdo gjë ka ardhur shumë mirë, është sqaruar çdo gjë.

Në një moment tjetër neve do të dalim dhe do të sqarojmë opinionin publik gjithsesi ne jemi dy mikesha dhe dy këngëtare që duhet të përfaqësojmë denjësisht muzikën shqiptare”, është shprehur Valbona Mema.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.