Vajza vë në provë të dashurin e saj, por reagimi i tij e lë me “gojë hapur”…(VIDEO)

Nuk është se zakonshme që të kapni në kamera momentin kur zemra e dikujt thyhet, por kjo është pikërisht ajo që ndodh në këtë klip ku partneri tradhëton.

Vajza ka vënë në provë të dashurin e saj dhe ajo që ndodh është e pabesueshme për të.

Kliko per me shume info

I dashuri i saj bie direkt në kurth, pranon t’i lyejë trupin me krem vajzës që e njeh në rrugë, i merr numrin e telefonit, adresën e instagram dhe më as i thotë se nuk ka as të dashur. Për më tepër shihni videon…

LEXO EDHE:  Njihuni me qytetin shqiptar ku femrat ‘vdesin’ për të bërë seks
Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here