Vajza e Jozefina Topallit në një histori të re dashurie, ja fotot romantike

Kliko per me shume info

Pak kohe me pare u tha ne media se vajza e ish kryeparlamentares Jozefina Topalli, Megi i kishte dhene fund lidhjes me kengetarin Luiz Ejlli.

Por se fundmi, mjaft e afërt dhe me gjeste romantike me një djalë misterioz paparaci i Gazetës Express ka fotografuar vajzën e ish-kryetares së Kuvendit, Megin në një nga lokalet më të njohura në Tiranë.

Kliko per me shume info

Shikime të vëmendshme ndaj njëri-tjetrit si dhe gjesti i ëmbël së kapjes së duarve gjatë gjithë kohës të bëjnë të mendosh se Megi e ka hedhur kështu pas krahëve historinë që ka patur me këngëtarin e njohur shkodran. Një histori e re dashurie po lind?

Megi është vajza e ish-kryetares së Kuvendit Topalli dhe prej vitesh ka jetuar në Francë ku ka kryer studimet për ekonomi. Ajo është diplomuar në “Universitetin e Strasburgut”, një nga universitetet më prestigjioze, ndërsa më pas ka vijuar studimet master në “Universite de Dauphine” në Paris ku ka mbrojtur doktoraturën në Nancy, “Universite de Lorraine”, fakt të publikuar disa ditë më parë nga vetë ajo përmes një postimi në rrjete sociale.

Gjithashtu Megi është komentuar për lidhjen e saj disa vjeçare me këngëtarin Luiz Ejlli, lidhje nga e cila në vitin që lamë pas të dy kanë pranuar se ka përfunduar duke mos dhënë shpjegime për arsyen e ndarjes.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.