Vajza e Majlinda Bregut, ku po udhëton këtë herë?

Kliko per me shume info

Vajza e politikanes Majlinda Bregu e cila shquhet për bukurinë dhe linjat perfekte, Kejda është bërë një nga vajzat më të komentuara në media dhe ka tërhequr shpeshherë vëmendjen.

Pak kohë më parë në media u bë i ditur lajmi se ajo ishte nisur drejt Belgjikës, nga ku dhe hedh shpesh fotografi në Instagramin e saj .

Kliko per me shume info

Por mesa duket këtë herë Kejda ka vendosur të shkojë diku tjetër por nuk ka preferuar ta tregojë ku.

Ajo ka postuar disa fotografi nga aeroporti ku duket e kuruar si gjithmonë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.