Vajza e Koço Kokëdhimës tregon të pathënat: Për këtë më mbeti hatri me babin

Koço Kokëdhima është njëri ndër biznesmenët më të pasur dhe të suksesshëm në Shqipëri.

Gjithashtu ai është edhe ish deputet i kuvendit të Shqipërisë.

Kliko per me shume info

Por Koço ka gjithashtu edhe tre vajza të dyja të njohura për publikun shqiptar.

Besa Kokëdhima e cila është këngëtare, Bora Kokëdhima e cila njihet si stiliste dhe Era Kokëdhima e cila është shumë aktive në rrjetet sociale.

LEXO EDHE:  Në pritje të një bebi...? Marina Vjollca nxjerr barkun jashtë dhe shuan dyshimet

E ftuar në Shiko Kush Luan, Besa ka treguar arsyen pse i ka mbetur hatri me të atin.

“Nuk erdhi në një koncert për mua”-ka thënë ajo

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here