EMRI/ Ushtroi dhunë fizike ndaj gjyshit dhe xhaxhait, arrestohet 22-vjeçari

Kliko per me shume info

Një 22- vjeçar është arrestuar nga policia e qytetit të Vlorës.

Burime nga Policia bëjnë me dije se në pranga ka rënë Geraldo.M., 22 vjeç, banues në fshatin Bunavi, Vlorë.

Kliko per me shume info

Sipas njoftimit të policisë bëhet me dijë se ditën e diel në fshatin Bunavi, Geraldo ka ushtruar dhunë fizike ndaj gjyshit të tij 77 vjeçarit me inicialet Xh.M, dhe ndaj xhaxhit të tij A.M., 51 vjeç.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.