Udhëtonte me makinë bashkë me gruan/ Aksidenti i merr jetën basketbollistit të njohur

Kliko per me shume info

Një aksident automobilistik i ka marrë jetën basketbollitstit të njohur të NBA-së, Rasual Butler dhe bashkëshortes së tij.

Nga të dhënat mësohet se aksidenti ka ndodhur në  Kalifornia të Shteteve të Bashkuara të Amerikës, ku Butler, 38-vjeç, i cili luajti për 13 sezone në NBA nga viti 2002 deri në 2016, u përplas me Range Rover-in e tij në Los Anxheles me një ndarëse parkimi dhe më pas me murin.

Kliko per me shume info

Bashkëshortja e tij Leah LaBelle, 31 vjeç, ka marrë pjesë në sezonin e vitit 2004 në emisionin “American Idol”.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.