U porositën të mos postonin foto, miqtë tradhtojnë Elvanën

Kliko per me shume info

Ajo është padyshim një nga këngëtaret më të vlerësuara shqiptare dhe që prej disa kohësh ka tentuar karrierën në arenën ndërkombëtare.

Elvana Gjata vendosi që ditëlindjen e saj ta festonte në një mënyrë të veçantë, duke mbajtur një koncert recital që ishteprivat.

Kliko per me shume info

Këngëtarja ndau pjesë nga albumi i tretë “live sesion”, që do të publikojë.

Ndërkohë në rrjetet sociale tashmë janë publikuar disa fotografi nga ambienti, edhe pse u tha se në fakt s’do të dilte asgjë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.