U përfolën për një lidhje, ja e vërteta rreth skenave të nxehta të Soni Malajt dhe Blerim Destanit

Kliko per me shume info

E mbani mend këngën “Shpirti im binjak”, nga Soni Malaj?

Nëse po atëherë nuk mund të mos kujtoni djalin seksi i cili ishte protagonist i klipit të kësaj kënge. Ai është Blerim Destani, vetëm disa vite më përpara kur mbase nuk kushte famën që ka sot ai ishte figurant në këtë klip.

Kliko per me shume info

Atëherë bukuroshja Soni u përfol se ishte në një lidhje me aktorin, kjo për shkak edhe të skenave të nxehta që përmbante spoti i këngës. Tashmë që ne e dimë se Soni është në krahët e diokujt tjetër ajo ka vendosur të shuajë të gjitha kureshtjety. këtë e ka bërë në emisionin “Jo vejëm modë”, ku ka thënë se ajo dhe Blerimi nuk kan patur asgjë me njëri-tjetrin, veç skenave ibtime të cilat ishin të parashikuara në skenar nga regjizori.

Tashmë edhe ne jemi disi më të ‘qetë’ megjithëse do të na kishte pëlqyer që puthjet dhe përqafimet në klip të mos kishin mbetur vetëm në kuadrin e aktrimit…

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.