U nda nga e dashura, Pirro Çako flet për herë të parë

Kliko per me shume info

I ftuar në Wake Up, kompozitori shumë i njohur Pirro Çako ka treguar pas kaq shumë kohësh detaje nga jeta e tij personale.

Çako tha se prej kohësh nuk ishte në një lidhje dhe se ndihej mjaft mirë kështu. “Jam single, dhe kjo gjë qenka shumë mire,”-u shpreh kantautori.

Kliko per me shume info

Gjithashtu ai ka thënë se në planet e afërta është të bëjë një album me djalin e tij Anthony.

Çako ka qënë i martuar me sapranon Inva Mula dhe pas ndarjes së saj bashkëjetoi disa vjet me Sisin, për të cilin u përfol vetëm pak kohë më parë për ndarje. /albeu.com/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.