U martua me milionerin, këngëtarja shqiptare shtatzënë me fëmijën e saj të parë

Kliko per me shume info

Megjithëse nuk është gjithmonë aktive në skenë, ajo është një ndër përsonazhet më të përfolur në arenën e showbiz-it.

E kemi fjalën për këngëtëren me origjigjë nga maqedonia, Adelina Tahiri. Para pak kohësh ajo bëri publik lajmin se ishte martuar me një biznesmen rus, ndërsa vetëm para pak ditësh filluan aludimet se ajo mund të ishte edhe shtatzënë.

Kliko per me shume info

Arsyeja e këtyre fjalëve ishte se bukuroshja dhe i shoqi janë parë në një ndër klinikat gjinekologjike të kryeqytetit maqedonas Shkupit. Ndërsa tëshmë lajmi është konfirmuar, Adelina është në pritjen e ëmbël të fëmijës së saj të parë. Mesa duket ky paska qenë viti ku vajzat e showbiz-it shqiptar i ‘vunë gishtin kokës’ dhe u rehatuan…

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.