U kapën me heroinë dhe kokainë, ja çfarë bënë dy shqiptarët para gjyqtarit

Kliko per me shume info

U kapën me drogë, por dy shqiptarët refuzojë t’u përgjigjen pyetjeve para gjykatës ne Itali. Shqiptaret u prangosen në një garazh në Mariano Comense me 17 kg drogë, heroinë dhe kokainë.

Mediat shkrujane se dy shqiptaret, emrat e te cileve nuk jane bere te ditur nuk pranuan te jepnin asnje sqarim para Francesko Angiolinit dhe as te pergjigjeshin per asnje pyetje lidhur me drogen.

Kliko per me shume info

Policia italiane beri me dije se droga u gjet e futur nëpër kuti e fshehur në automjetin me te cilin ata po udhetonin.

Nga kontrolli rezultoi se brenda kishte 7 kg kokainë dhe 4.5 kg heroinë, por edhe 3 armë, karikatorë e municione. Me pas u gjet edhe nje sasi tjeter prej 5 kg kokainë dhe e 550 gr heroinë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.