Turistët shpëtojnë breshkën gjigande, kishte ngecur keq (VIDEO)

Kliko per me shume info

Një breshkë e ngecur është shpëtuar në mënyrë dramatike në një ishull idilik në Queensland.

Breshka ishte kapur nën rrënjët e pemëve, duke e hedhur veten me kokë poshtë kur ngeci.

Kliko per me shume info

Një grup turistësh përfshirë Gillian Thomas 34 vjeç, shpëtuan breshkën 100 kg kur ajo u zbulua me kokë poshtë dhe ‘mbërthyer nën rrënjët e pemëve’ në Lady Musgrave Island. Ata e rikthyen breshkën në ujë./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.