Tragjike/ Shpëtohet nga “garbitqari” që njohu në internet, vdes dy muaj më pas adoleshentja (FOTO)

Kliko per me shume info

Një adoleshente e zhdukur pas bisedës online me një “grabitqar” shumë të vjetër ka vdekur dy muaj pasi u ribashkua me familjen e saj, u njoftua sot.

Ray Cox u shpëtua e padëmtuar më 1 dhjetor në një banesë në Luiziana, pesë ditë pasi u zhduk nga shtëpia e saj nga Mauriceville, Texas.

Kliko per me shume info

Por nëna e saj Tammy tani ka njoftuar se 15-vjeçarja, e cili vuajti nga probleme të shëndetit mendor, ka vdekur. Shkaku dhe rrethanat e vdekjes së saj nuk janë bërë të ditura./lajmifundit.al

Burimi:http://www.dailymail.co.uk/news/article-5357637/Teen-rescued-meeting-man-online-died.html

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.