Tradhtoi miliarderen? Krimineli i bukur puthet me modelen

Kliko per me shume info

Ai u bë i famshëm në rrjete sociale përmes fotografive të tij të realizuara në polici në vitin 2014 ku ishte i dënuar me më shumë se dy vjet për posedim të armëve.

Jeremy Meeks tregoi se ka përparuar, që pas daljes së tij nga burgu, ndërsa u pa duke pozuar me modelen Olga Buzova, gjatë regjistrimit të një fushate të re mode, në Moskë, të mërkurën.

Kliko per me shume info

Ish-krimineli më i bukur në botë, i cili është në një romancë me miliarderen trashëgimtare të “Topshop”, Chloe Green, nga korriku i vitit të kaluar, dukej shumë joshës teksa i dha një puthje në buzë modeles.

Jeremy tregoi se është shumë profesionist para kamerës, ndërsa ishte i veshur me kostum të zi, këmishë të bardhë dhe atlete.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.