“Tradhëtova gruan me një vajzë të re dhe e lash shtatzënë! Ajo më futi në kurth”

Kliko per me shume info

Një burrë tregon se si u gjend papritur duke tradhëtuar gruan e tij me një grua më të re dhe se ndjehet shumë keq për këtë. “The Sun” publikon historinë në rubrikën “E dashur Deidre”.

Burri shkruan:
Kam një grua të mrekullueshme, megjithatë unë ende nuk munda ti rezistoja tradhëtisë me një grua që tani është duke pritur fëmijën tim.

Kliko per me shume info

Isha një burrë i martuar dhe i lumtur deri dy vjet më parë. Unë jam 35 vjeç, gruaja ime është 39 vjeç. Kemi tre fëmijë të moshës 11, 8 dhe 5 vjeç.

Unë drejtoj biznesin tim për mirëmbajtjen e pronës dhe një grua beqar më ka kërkuar të bëj punë për të. Ndërsa mbarova një punë ajo do të kishte diçka tjetër për mua për të bërë.

Ajo më thirri vonë një pasdite duke me thënë kishte një problem urgjent hidraulik.

Shkova, por arrita atje ajo tha se ishte një alarm i rremë, por më ftoi për një pije. Ajo është në të 20-tat e vonshme dhe shumë sexy.

Pas disa pijeve, e putha dhe bëmë seks. Ishte e mahnitshme.
Ne kemi kryer marrëdhënie për gjashtë muaj, por pastaj gruaja ime e zbuloi përmes mesazheve në telefonin tim. Ajo tha se do të më falte, për sa kohë që unë do ti jepja fund.

Kam rënë dakord, por shumë kohë më parë unë u ktheva në kontakt me gruan tjetër dhe çështja u khthye përsëri. Dy muaj më parë ajo plasi bombën dhe që ajo ishte shtatzënë dhe dëshiron ta mbajë fëmijën.

E dija që do të thyej zemrën e gruas sime, kështu që unë u largova nga shtëpia. I thashë bashkëshortes time që më duhej hapësirë ​​për tu qetësuar.

Gruaja ime është gruaja më e bukur dhe e mrekullueshme që kam njohur ndonjëherë. Ajo nuk më ka lënë kurrë pas dore dhe ajo besonte se kisha nevojë për hapësirë ​​për t’u marrë me traumën time të fëmijërisë.

Unë kurrë nuk e njoha babanë dhe nëna ime ishte alkoolike. Shumica e herëve kur kthesha nga shkolla ajo ishte ose e dehur ose në gjendje të fikti. Familja e saj e kishte mohuar dhe nuk donte të bënte asgjë me mua.

Tani po jetoj në një karavan të tmerrshëm.

Unë e di që nuk e dua gruan tjetër, por dua të përfshihem dhe të mbështes financiarisht fëmijën tim. Tani i kam thënë gruas time për fëmijën dhe ajo është shumë e lënduar.

E di që e gjithë kjo është faji im. Duket sikur thyej çdo mundësi lumturie. Po të mos ishte për fëmijët e mi, nuk do të isha këtu.

DEIDRE përgjigjet:
Fëmijërua juaj ishte padyshim shumë e dëmshme, por tani jeni një i rritur dhe mund të merrni ndihmë për të zgjidhur ndjenjat tuaja dhe se si veproni mbi to.

Shihni mjekun tuaj, shpjegoni sa të ndjeshëm dhe çfarë keni bërë.

Shpjegojeni gruas suaj se e dini se keni gabuar, por tani jeni duke bërë gjërat e duhura për t’u marrë me të kaluarën.

Thuaji gruas suaj tjetër se çështja ka mbaruar, por ju doni ta përkrahni fëmijën tuaj dhe të jeni pjesë e jetës së tij / saj./lajmifundit.al

Burimi:https://www.thesun.co.uk/dear-deidre/5514926/cheated-on-wife-with-younger-woman/

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.