Tiranë, vritet 64-vjecari duke hipur në makinë tek ish-blloku, policia shoqëron pesë persona

Kliko per me shume info

Një biznesmen 64-vjeç është vrarë në Rrugën “Nikolla Tupe” në zonën e ish-Bllokut, në Tiranë. Viktima paraprakisht eshte identifikuar me emrin Memli Begalla. Ai mesohet se eshte qelluar me arme zjarri ne tunelin qe ndodhet ne dalje te pallatit.

Policia raporton se sipas infromacioneve të para, burri është vrarë teksa hipte ne makinen e tij. Madje deshmitaret i kane thene policise se viktima eshte qelluar me arme nga nje makine tip BMW e cila eshte perdorur nga autoret.

Kliko per me shume info

Policia ka mbërritur në vendngjarje dhe ka nisur hetimet. Nga kqyrja paraprake qe eshte bere mesohet se viktima ka shenja dhune ne trup. Pikerisht duke u bazuar ne kete fakt, policia po heton mundesine e vrasjes.

Mesohet se ne polici jane shoqeruar pese persona qe po verifikohen e po merren ne pyetje ne lidhje me vrasjen./lajmifundit.al

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.