Dy persona gjenden të vdekur në Tiranë

Ditën e sotme dy persona janë gjetur të pajetë në banesa të veçanta. Njëri në Vaqarr e tjetri tek Xhamlliku.

Të vdekur janë gjetur një 41-vjeçar dhe një 53-vjeçar.

Kliko per me shume info

Siç mësohet deri më tani nga policia, një ditë më parë në rrugën “Petraq Leka”, në një banesë të braktisur është gjetur i vdekur 41-vjeçari me inicialet B. SH., banues në Vaqarr, Tiranë.

LEXO EDHE:  Policia gjermane në gjendje alarmi: U nisën për në shkollë, zhduken dy të miturit shqiptar

Nga veprimet e kryera në trupin e viktimës nuk janë konstatuar shenja dhune dhe paraprakisht dyshohet se shkaku i vdekjes është nga overdoza, përdorimi i narkotikëve.

Një tjetër person, këtë herë në rrugën “Violeta Manushi”, është gjetur i vdekur në banesën me qira të 55-vjeçarit me inicialet SH. R., banues në Tiranë.

Viktima është identifikuar si 53-vjeçari me inicialet H. GJ.  Nga sa mësohet, ai ka qenë përdorues i rregullt i pijeve alkoolike.

LEXO EDHE:  Deklarata e ministrit grek: Jemi në luftë me Shqipërinë!

Ndërkaq, po punohet për përcaktimin e shkaqeve të vdekjes.

Materialet u referuan në Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Tiranë.

Kliko per me shume info

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here