“Ti e di se çfarë je për mua”, Elvana merr dedikimin më të veçantë

Kliko per me shume info

Ajo është padyshim një nga këngëtaret më të vlerësuara shqiptare dhe që prej disa kohësh ka tentuar karrierën në arenën ndërkombëtare.

Elvana Gjata vendosi që ditëlindjen e saj ta festonte në një mënyrë të veçantë, duke mbajtur një koncert recital që ishte privat.

Kliko per me shume info

Në këtë koncert nuk mund të mungonte dhe mikja e saj më e mirë Jonida Vokshi.

“Ti e di çfarë je për mua” ka shkruar moderatorja e njohur krah fotos ku mikeshat i falin njëra tjetrës një përqafim të ngrohtë.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.