Tërbohet deti në Vlorë, dallgët arrijnë deri në 9 ballë, pezullohen të gjitha lundrimet

Kliko per me shume info

Moti i keq ka tërbuar detin, duke shkaktuar dallgë të mëdha në Vlorë.

Sipas raportimeve të para, dallgët kanë arritur deri në 9 ballë si pasojë e motit të keq.

Kliko per me shume info

Për shkak të dallgëve dhe erës së fortë është pezulluar lundrimi për anijet e peshkimit dhe anijet tregtare në Vlorë.

Ndërsa në Durrë situata paraqitet e qetë dhe pa probleme për lundrimet në det.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.