Tentoi t’i largohej postbllokut arrestohet i riu në Shkodër

Kliko per me shume info

Një i ri është vënë në pranga nga policia e Shkodrës për shkak se nuk iu bind urdhërit për të ndaluar në postbllok.

Bëhet me dije se shtetasi Danjel Bunaj nga Laçi nuk i është bindur postbllokut të policisë duke tentuar të largohet në periferinë e qytetit verior.

Kliko per me shume info

Ndërkohë tentativa e tij nuk ka zgjatur shumë, pasi policia e ka ndaluar duke e shoqëruar në komisariat.

Sakaq nuk bëhen ende të ditura detajet dhe motivet e kësaj sjellje të Bunajt ndaj policisë mbrëmjen e sotme.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.