“Të lumtë trapi, robt ku t’i kesh”, e tepron Berisha, poston videon banale për Ramën

Kliko per me shume info

Ish kryeministri Sali Berisha ka shpërndarë video mesazhin e një djali të ri drejtuar kryeministrit Edi Rama.

Por duket se Berishës nuk i ka interesuar se mesazhi i të riut përmban fjalë ofenduese, dhe ka vendosur ta shpërndajë me mbi 1 milion ndjekësit e tij.

Kliko per me shume info

Djali, që thotë se është emigrant, shpreh shqetësimin për marrëveshjen e detit.

e

Mesazhi i nje emigranti per Edvin Kristaq Ramen!Ndiqeni ne video mesazhin e tij. sb

Posted by Sali Berisha on Freitag, 9. Februar 2018

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.