Të gjithë po e prisnin, motrat Libohova sjellin lajmin e mirë

Kliko per me shume info

Ato janë dy nga motrat më të famshme të showbiz-it shqiptar.
Karriera e tyre e admirueshme ka bërë që Irma dhe Eranda Libohova, të jenë të pazëvendësueshme në muzikën shqiptare.

Në një intervistë për programin “Pasditja Ime”, Eranda ka treguar se shumë shpejt se ato do të sjellin disa projekte muzikore, pas 12 vitesh mungese në skenë.

Kliko per me shume info

“Jam duke përfunduar me Irmën dy projekte. Motrat Libohova do të rikthehen. Do të sjellim një këngë popullore dhe një këngë të muzikës së lehtë. Është shumë e vështirë krijimitaria e re, unë dua autorë të mirë të më shkruajnë një këngë të mirë”,- ka thënë Eranda Libohova shrkuan Who.

Ajo ka publikuar së fundmi këngën “Ajo”, një bashkëpunim me këngëtarin, Ardit Çuni.

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.